Genel Haberler

Elektrikli Motosiklet Modellerinin EN’leri

Salgın sırasında, toplu taşıma kullanımı oldukça azaldığından, neredeyse herkes elektrikli motosikletler için en iyi modellerden birini seçti. Dünyanın ani sosyal izolasyon politikasına geçişi ile birlikte hava koşullarına dayanıklı elektrikli motosiklet modelleri hem yaz hem de kış aylarında ön plana çıktı.

Elektrikli Motosiklet Konusunda En Başarılı Model: Harley-Davidson Livewire

Harley Davidson Livewire

Elektrikli motor markaları arasında dünyanın hem en güvenli hem de en güçlü elektrikli motosiklet modellerini yapan firma, LiveWire’ı tamamen elektrikli bir motosiklet modeli haline getirdi. Bu çok tercih edilen araç aynı zamanda çok hızlı ve yüksek kaliteli malzemesi sayesinde çok keyifli bir sürüş sunuyor.

Harley-Davidson LiveWire, markanın şimdiye kadar yapılmış en iyi performans gösteren ürünlerinden biri olmayı da başardı. Ayrıca bu elektrikli motosiklet modelinde kendi bünyesinde bir elektrikli motosiklet motoru, pil ve elektronik cihazlar bulunuyor.

En Lüks Elektrikli Motosiklet Modeli:

curtiss one 2

Dünyanın en lüks elektrikli motosiklet modellerinin üreticisi Arc Vector, 110.000 dolara alıcı buldu. Bu özel olarak geliştirilmiş motor, 0’dan 100 km / saate sadece 3 saniyede geçebiliyor. Bu açıdan oldukça hızlı bir makine olan Arc Vector, şehir içinde 622 km kullanım kapasitesi ile büyük bir avantaj sunuyor. Ayrıca Samsung 21-700, elektrikli aracı ile dünyada en çok kullanılan pillerden birine sahip.

En İyi Fiyat – Performans Motosikleti:

Zero Fxs

Motor dünyasında uygun fiyatlı bir motosiklet olan Zero’s FXS, piyasadaki en ucuz elektrikli motosiklet modeli olmasa da performansı ve eğlencesi en yüksek olan model 100 mile kadar çıkabiliyor.

Zero FXS, ince bir tasarıma ve çevik kullanıma sahip pratik bir model olmakla birlikte yakıtı tamamen boşaltıldıktan sonra 2 saat içinde yeniden doldurulabiliyor. Piyasadaki benzer modellere göre çok daha ucuz olan elektrikli motosiklet modelinin 0-100 km / s hıza ulaşması 3,5 saniye sürüyor. Bu bakımdan, fiyat performans için en mantıklı elektrikli motosiklet modellerinden biridir.

Bir yanıt yazın