fbpx
No products in the cart.

Çift Braketli Gidon

Elektrikli Scooter Genişletici Gidon – Bisiklet – Montaj Far El Feneri Lambası Xiaomi M365 ve ES1/ES2/ES4 gibi tüm Scooter modelleri için uyumludur. c

Ekstra Alan Ekleyin: Süper daha uzun gidon genişletici braket, alan esaretinizi kırar, lamba çerçevesini, cep telefonu rafını, kod tablosunu, kornayı vb. aksesuarlarınız içindir.
Premium Malzeme: Gidon genişletici braket, yüksek kaliteli ultra hafif alüminyum alaşımdan, hafif, sağlam ve dayanıklıdır ve paslanması veya solması kolay olmayan, güçlü korozyon direncine sahip yüzeyde anodize edilmiştir.

5 Yorumları

5.00 genel değerlendirme

5 dışında 5 (100%)
müşteriler bu ürünü tavsiye etti

5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

Bisiklet kullanırken alanın dar olması beni çok rahatsız ediyordu fakat Çift Braketli Gidon Ek barı sayesinde bu sorunu da çözmüş oldum.

Aslı
Aslı
8 Ocak 2022

Daha öncesinde başka bir siteden Gidon Ek barı satın almıştım. Fakat hem çok inceydi hem de çiziklerle doluydu. Bu nedenle bu siteden de aynısı olur diye korkarak almıştım. Fakat beklediğimden daha sağlam ve güzeldi.

Semih
Semih
16 Ocak 2022

Çift Braketli Gidon Ek barı aldığım zamanlarda hemen paslanır diye korkuyorum. Neredeyse 6 7 ay oldu herhangi bir şekilde paslanmadı.

Mete
Mete
6 Mart 2022

Çift Braketli Gidon Ek barı, ideal uzunluğa ve kullanıma sahip olması açısından beğendim.

Sadık
Sadık
7 Mart 2022

Scooter’ım için satın almıştım. Gayet hafif ve sağlam bir ürün. Rahatlıkla aksesuarlar için kullanılabilir.

Alper
Alper
18 Mart 2022

Ürünü Değerlendir

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

İncelemeniz en az 50 karakter olmalıdır.