fbpx
Empty cart

Sepette ürün yok.

Menzil Ne Kadar?

Elektrikli bisikletinizin menzili birkaç faktör tarafından belirlenecektir. Ana faktör, e-bisiklet pil paketinizin boyutu olacaktır. Elektrikli bisiklet pilinin boyutu, bir arabadaki benzin deposunun boyutuna benzer olabilir. Pillerde boyut “kapasite” olarak adlandırılır ve amper saat (AH) olarak ölçülür. Pilin amper saati (veya AH sayısı) ne kadar fazlaysa, depoda o kadar fazla enerji ve beklediğiniz mesafe o kadar büyük olur.

Elektrikli bisiklet pilleri genelde piyasada hazır bisikletlerde olan 7ah (çok uzağa gitmez) ile satılmaktadır.  20ah (gerçekten uzun bir sürüşten keyif alırsınız) uzun menziller için tercih edilmelidir. 20ah üzerinde olan pil paketleri ile ortalama 100km/s menzil alabilirsiniz.

Bu sitedeki Elektrikli Bisiklet Dönüşüm Kiti sistemleri için ürün sayfalarının her birinde minimum tavsiye edilen seçenekleri göreceksiniz. Gördüğünüz menzil, pil ve motor kombinasyonuna göre belirlenir. Pil kapasitesinin dışında, diğer faktörler sürücü ağırlığı, sürücü rotası (ne kadar pedal çevirdiğiniz) ve yol/rüzgar koşulları olacaktır.

Spesifik beklentileriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizi +90 534 880 5168 numaralı telefondan arayın ve bir uzmanla görüşün.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

Kategoriler

En Sevilen Ürünler