63 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Elektrikli Bisikletler – Elektrikli Motor – Elektrikli Araçlar için Jant ve Tel Modelleri – ELdrive Türkiye Resmi Distribütör

Elektrikli Bisiklet Jant Ve Telleri

Elektrikli Bisiklet Jant Ve Telleri

Elektrikli bisiklet kullanırken beyni ve bataryası kadar jant ve telleri oldukça önemlidir. Doğru jant seçimi hem lastiğinizi koruyacak hem de daha kaliteli yol tutuşu sağlayacaktır. Elektrikli bisikleti normal bisikletlerden ayıran en büyük özellik daha dayanıklı olması ve konforlu olmasıdır. Bu nedenle elektrikli bisikletinizin diğer aksanlarına verdiğiniz önemi jant ve tellerine de vermeniz gerekiyor.

Jant ve teller estetik bir görünüm kazandırmak içinde oldukça önemlidir. Bisikletinize beğendiğiniz jantları takarak kişiselleştirilmiş ve daha havalı elektrikli bisikletlere sahip olabilirsiniz. Tellerin gerginliği de bisikletiniz sağlığı açısından oldukça büyük önem taşıyor bu nedenle doğru jant seçimlerinizi yapmanız gerekiyor.

Elektrikli Bisiklet Jant Ve Telleri Özellikleri

Elektrikli bisiklet jant ve özellikleri her sürücünün istediği sürüş kalitesine ve görünümüne karşı değişiklik göstermektedir. Pek çok sürücü farklı jant takımlarını bisikletlerine taktırmaktadır. Bir elektrikli bisiklet için jant telleri ve bu tellerin gerginliği bisikletin ömrü içinde oldukça büyük önem taşıyor.  Çok farklı jant seçenekleri bulunuyor. Örnek olarak en çok tercih edilen jant modelleri

  • Jant Teli 10 G – 3.5MM 100 MM: bu jantlarda tel sayısı 36’dır
  • Jant Teli 10 G – 3.5MM 105 MM
  • Jant Teli 10 G – 3.5MM 110 MM
  • Jant Teli 10 G – 3.5MM 125 MM
  • Jant Teli 10 G – 3.5MM 155 MM
  • Jant Teli 12 G – 2.9MM 132 MM Paslanmaz Çelik
  • Jant Teli 12 G – 2.9MM 185 MM Paslanmaz Çelik
  • Jant Teli 12 G – 2.9MM 70 MM Paslanmaz Çelik

Elektrikli Bisiklet Jant Ve Telleri Fiyatları

Elektrikli bisiklet jant ve telleri fiyatları modeline göre değişiklik gösteriyor. Bisikletinize en uygun jantları seçerek bisikletinize oldukça farklı bir hava katabilirsiniz. Jant telleri standart olarak 36 telden oluşuyor. Böylece yeterli gerilimin oluşturulması mümkün hale getiriliyor.

Elektrikli bisikletinize uygun fiyatlı jant ve telleri taktırabilirsiniz. Her bütçeye uygun jant ve teller site içerisinde sunuluyor. Böylece her sürücünün kendine uygun olan takımı edinebilmesi sağlanıyor. Tüm jant takımları asla paslanma veya eskime yapmıyor. Oldukça uzun ömürlü olan ürünler sayesinde lastiklerinizin de ömrünü uzatabilmeniz sağlanıyor.