15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Elektrikli Scooter üreticileri için Scooter dönüşüm kiti ve Elektrikli Scooter Yedek Parçaları. ELdrive Resmi Distribütör

Elektrikli Scooter Yedek Parçaları

Elektrikli Scooter Yedek Parçaları

Elektrikli scooter yedek parçaları uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturuluyor. Scooter kullanımı son dönemlerde oldukça yaygınlaşmış bulunuyor. Kişilerin kendilerine uygun scooteri boyuna ve modeline göre seçmesi gerekiyor. Konforlu bir sürüş deneyimi için mutlaka en uygun elektrikli scooterin tercih edilmesi gerekiyor. Elektrikli scooterler iyi bakıldığı ve doğru kullanıldığı zamanlarda oldukça uzun ömürlü oluyor.

Elektrikli scooter kullanıcıları araçlarına farklı bir hava katabilmek için yedek parça ve aksesuarlardan yararlanmaktadır. Pek çok aksesuar sayesinde scooter aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz aracınızın arıza yapması durumunda yedek parçaları kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yedek parçalara kolay ulaşım ve hızlı tamir özelliği sayesinde hemen yollara geri koyulabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Yedek Parçaları Nelerdir?

Elektrikli scooter yedek parçaları her sürücünün acil durumlarda imdadına yetişiyor. Elektrikli scooterler oldukça kullanışlı olmalarına rağmen bazı durumlarda yedek parça ihtiyacı duyulabilir. En kaliteli yedek parçalar ise

  • (255 x 80 cm) 10 İnc Off Road Dış Lastik: bu lastik sahip olduğu Off-road tırtıklı lastik deneyimi sayesinde oldukça kaliteli sürüş yaşatmaktadır.
  • (70x65x6.5) 10 Inc Dış Lastik: bu model bulunan 10 İnch teker boyutuna sahip Tüm Scooter modellerine Uyumlu olarak hizmet veriyor. Bu nedenle en çok tercih edilen dış lastik olarak karşımıza çıkıyor.
  • 50/75-6.1 8.5 İnc Off Road Dış Lastik: dış lastikler arasında oldukça tercih edilen model 5 inç e scooter offroad lastikleri 50/75-6.1+kalın tüp 8 1/2 x 2 Xiaomi M365, Pro, 1S, Pro2, Mi3, güçlü kavrama, kaymaz, konfor performans ürünü olarak satışa sunuluyor.
  • 5 Inc Scooter Dış Lastik: universal model olarak karşımıza çıkan bu dış lastik oldukça kalitelidir. Yüksek performans yol tutuşuna sahiptir. Ülkemizde kullanılan 8.5 İnch teker boyutuna sahip tüm Scooter modellerine Uyum sağlayarak hizmet vermektedir.
  • 5 inch 36 volt 350 Watt Scooter Kit: bu kit sayesinde sıradan scooterlerinizi harika elektrikli scooterlere çevirebilirsiniz.
  • Xiaomi M365 Pro2 Anakart: Xiaomi M365 Pro2 Anakart, güçlü performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca dayanıklılığı optimize etmek için özel olarak tasarlanmış bulunuyor.