Gösterilen sonuç sayısı: 10

Elektrikli Bisikletler – Elektrikli Araçlar için Kablo – Switch – Düğme Çeşitleri – ELdrive Türkiye Resmi Distribütör

Kablo - Switch - Dügme

Beyin Gösterge Ara Kablosu Su Geçirmez

Stokta Var

809.82
SKU: 85046
Voltaj Seçimi

36 Volt Su Geçirmez , 48 Volt Su Geçirmez , 60 Volt Su Geçirmez , 72 Volt Su Geçirmez

Kablo - Switch – Düğme

Elektrikler bisikletler için motor ve anakart ne kadar önemliyse kablo, switch ve düğme aksanları da o kadar önemlidir. Elektrikli bisikletler hızla hayatımıza girmeye devam ediyor. Günümüzde herkes elektrikli bisikletler konusunda mutlaka bir fikir sahibidir. Kullanılmamış olsa bile mutlaka bir yerlerde mutlaka karşılaşılmıştır. Elektrikli bisikletlerin hayatımıza girmesiyle birlikte şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım aracı olarak kullanılmaya başladı. Bunun en büyük nedeni oldukça tasarruflu oluşu olarak karşımıza çıkıyor.

Elektrikli bisikletler sahip oldukları kaliteli bisikletleri sayesinde oldukça uzun ömürlü olarak hizmet veriyor. Elektrikli bisiklet dönüşüm kitleri kullanılarak ayrıca sıradan bisikletler bile muhteşem elektrikli bisikletlerle çevrilebiliyor. Böylece oldukça düşük maaliyetlerle kişilerin elektrikli bisikletlere sahip olabilmesi sağlanıyor.

Kablo - Switch – Düğme Çeşitleri

Elektrikli bisikletlerin hızla aramıza girmesi sayesinde elektrikli bisikletlerin parçalarını ve aksesuarlarını da öğrenmiş bulunuyoruz. Yedek parçalar sayesinde elektrikli bisikletimizi hız kesmeden kullanmaya devam edebilmemiz sağlanıyor. Ufak aksanlar olan kablo, switch ve düğme seçenekleri de oldukça fazladır. %100 kaliteli olan ürünler sayesinde malzemeleri uzun süre değiştirmeden kullanabilmeniz sağlanıyor. En kaliteli olan ürünler

  • 3 Vites Kumanda Düğmesi: bu vites kumanda düğmesi sayesinde elektrikli bisikletinizin vites ayarlarını zorlanmadan kumanda edebilmeniz sağlanıyor.
  • Bafang Vites Sensörü: Vites kablosu üzerine sabitlenerek kullanılan Bafang vites sensörü, vites değiştirilirken motorunuzun gücünü azaltabilir ya da tamamen kesebilir. Bu vites sensörü sayesinde yumuşak vites değişlikleri yapabilmeniz sağlanır.
  • Beyin Gösterge Ara Kablosu Su Geçirmez: su geçirmez ara kablo sayesinde ekranınız kusursuz çalışacaktır. Kablo uzunluğu 1.6 m olan kablonuzu 1T5 / 1T4 [Sol ve sağ fren koluna, Ekrana, Gaz Kelebeğine ve Farlara bağlayarak kullanabilirsiniz.
  • DC 36V 48V 60V 72V – 12V 10A Voltaj Düşürücü: bu cihaz elektrikli bisikletinizde Voltaj ve amper ayarı yapılabilen voltaj düşürücü regülatör görevini görüyor. Böylece daha kolay bir şekilde amper ve voltajı ayarlayabilmeniz sağlanıyor.
  • Far Korna Sinyal Kumanda Düğmesi: 12 Voltajla çalıştırılan düğme oldukça kalitelidir. Far ve sinyal kontrolü kontrolünde kullanılır.
  • Korna Kumanda Düğmesi: korna kumanda kumandası sayesinde güvenli trafik sürüşlerinin tadını çıkarabilir her an sorunsuzca korna düğmenizi kullanabilirsiniz.