Tek bir sonuç gösteriliyor

Elektrikli Bisiklet Modelleri

Elektrikli Bisiklet

FatBike 48v 1000 Watt Özel Tasarım

Stokta yok

Orijinal fiyat: ₺61,425.00.Şu andaki fiyat: ₺51,837.50.

 

FatBike 48v 1000 Watt Elektrikli Bisiklet

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektrikli bisikletler yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Henüz elektrikli bisikletle tanışmamış olan bireylerde mutlaka elektrikli bisiklet olan bir sohbete dahil olmuş veya internette gezinirken karşılaşmıştır. Yediden yetmişe herkes tarafından merak edilen ve ilgi gösterilen elektrikli bisiklet modelinin oldukça fazla bilinmeyen özelliği bulunuyor.

Elektrikli bisikleti normal bisikletten ve motosikletlerden ayıran pek çok farklı özellik bulunuyor. En belirgin özellik elektrikli motor desteği olarak karşımıza çıkıyor. FatBike 48v model bisiklette 48V 1000Watt gücü sürücülere sağlanıyor. Böylelikle sürücülere oldukça büyük sürüş kalitesi sağlanıyor. Sahip olunan yüksek sürüş kalitesi sayesinde uzun ve zorlu yollarda sürüş kolaylığı yaşatılıyor.

FatBike 48v 1000 Watt Elektrikli Bisiklet Özellikleri

FatBike 48v 1000 Watt elektrikli bisiklet pek çok özelliği sayesinde dikkatleri üzerine topluyor. Elektrikli bisiklet piyasasında zirveyi temsil eden bisiklet 48 Volt 12.8 Ah Li-ion bataryasıyla oldukça kaliteli pil ömrü olduğunu gösteriyor. Pil ömrü özellikle uzun sürüşler için oldukça büyük önem taşıyor. Sahip olduğu güçlü batarya sayesinde sürücüleri asla yarı yolda bırakmadan sorunsuz sürüş deneyimi yaşatılıyor.

48 Volt 12.8 Ah Li-ion batarya oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Böylece sürücüleri bisiklet deneyimleri sırasında yormadan işlevini yerine getirir. Lityum iyon teknolojisi sayesinde bu batarya yüksek seviyede enerji üretimi gerçekleştiriyor. Yüksek enerji üretimi sayesinde sürücülere hızlı şarj deneyimi sağlanıyor. Böylelikle günlük hayatta zaman kaybı yaşatmadan işlevlerini yerine getirebilmesi sağlanıyor.

FatBike 48v 1000 Watt Elektrikli Bisiklet Fiyatları

FatBike 48v 1000 Watt elektrikli bisiklet fiyatları sahip olduğu pek çok avantaja göre oldukça uygundur. FatBike 48v modeli saate 50-60Km hız yaparak sizi hızlıca gitmek istediğiniz yere götürüyor. Motor bakım fiyatlarına göre elektrikli bisiklet bakım masrafları oldukça düşüktür. Bu nedenle 50-60Km hız yapan bir motosiklet yerine elektrikli bisiklet kullanmak her zaman daha avantajlıdır.

FatBike 48v sahip olduğu 35-55Km menzil özelliğini sürücülerine sunuyor. Tek şarjla 55Km gidebilmesi sayesinde günlük işlerinizi zorlanmadan tamamlayabilmenizi sağlıyor.

Ürün akşam ve gece sürüşleri için aydınlatma ve ön Led far özelliğini sürücülerle buluşturuyor.  Akşam sürüşlerinde sahip olduğu aydınlatıcı gücü sayesinde sürücülere kaza ihtimalini neredeyse sıfıra indiriyor. Soğuk ve karanlık kış sabahlarında veya dört mevsim dilediğiniz zaman aynı şekilde içiniz rahat bir şekilde yola çıkabilmeniz sağlanıyor. zaten bisiklet sahip olduğu 0 x 4.00” CST lastikleri sayesinde en zorlu yol deneyimlerini bile keyifli hale getiriyor.