TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişiniz onaylandıktan sonraki 3 ile 5 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki “Siparişlerim” kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz

Garanti Kapsamı ve Servis Koşulları

ElektrikliMotor.com.TR üzerinden aldığınız ürünlerde garanti koşulları montajın kimin tarafından yapıldığına göre bazı noktalarda değişiklik gösterebilmektedir. Garanti kapsamı konusunda ayrıntılı bilgi için aşağıdaki tabloları inceleyebilirsiniz :

Garanti Kapsamı
Sürücü arızası
Hall sensor arızası
Pil balansında sorunlar (1 YIL)
Pil BMS sorunları (6 AY)
Şarj Adaptörü (6 AY)
Gaz kolu – fren ve LCD ekranda fiziksel olmayan arızalar
Hatalı montaj sonucu oluşan kısa devre ve arızalar *
Motorun çataldan çıkması ve kablo yırtılması**
Kablo yırtılması sonucu motor bobin yanması***
Motor, gaz kolu, fren sensörü, LCD ekranda su teması sonucu oluşan sorunlar ****
Aşırı yüklenme sonucu kablolarda oluşan erimeler
Kablo erimesi sonucu motor bobin yanması
Rulmanlarda sorun
Pedal asistanı veya fren sensörünün yerinden oynaması*****
Pil su teması
* MONTAJI KENDİSİ YAPAN KULLANICILAR İÇİN KAPSAM DIŞINDADIR.
** LASTİK DEĞİŞİMİ YAPILDIKTAN SONRA MOTORUN MÜŞTERİ TARAFINDAN DÜZGÜN GERİ TAKILAMADIĞI DURUMLARI KAPSAMAZ. MONTAJI KENDİSİ YAPAN KULLANICILAR İÇİN KAPSAM DIŞDINDADIR.
*** MOTORUN SES VE PERFORMANSINDA BEKLENMEDİK BİR DURUM OLUŞTUĞUNDA SÜRÜŞÜ BIRAKMALI VE KABLOLARI KONTROL ETMELİSİNİZ. SÜRÜŞE DEVAM ETTİĞİNİZDE BOBİNLERDE OLUŞAN SORUNLAR GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR.
**** TUZLU SU TEMASINDAN OLUŞAN SORUNLARI KAPSAMAZ.
***** BİSİKLETİN DEVRİLMESİ VS. DURUMLARDA FREN SENSÖRÜ VE PEDAL ASİSTANI YERİNDEN OYNAYABİLİR. BU SENSÖRLERİ ESKİ KONUMUNA KENDİNİZ GETİREBİLİRSİNİZ. SERVİS GARANTİSİ BU HİZMETİ KAPSAMAZ.