Biz Kimiz

Eldrive Resmi Logo Dönüşüm Kiti

Edrive Elektrikli Motor Teknolojileri Limited Şirketi Dünyaca ünlü elektrikli motor alanında öncü markalarla iş birliği yapan firmamız, 1997 yılında ticari hayatına başlamıştır. Elektrikli motor üzerine ve bisiklet kitleri üzerine bir takım projeleri bulunan ve bu projeleri hayata geçiren ekibimiz ile firmamız, İstanbul’da faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca firmamız kurulduğu andan bu yana, birçok araçta meydana gelen teknolojik ve teknik gelişmeyi takip etmektedir.

Teknolojik gelişmelere ve teknik alt yapının yeni dönemde ivme kazanması ile birlikte, hali hazırda bulunan projeler ekibimiz tarafından geliştirilmeye devam edilmektedir. Ekibimiz, bisiklet ve motor gelişimi konusunda, teknolojinin sınırını zorlamak ile birlikte, ülkemiz sınırları içerisinde bu sektörde öncü olma yolunda ilerlemektedir.

Çin’de yaptığımız üretim anlaşmaları ve kendi standartlarımızda özel motor ütetimi için Saili Motor ile anlaşarak Ar-Ge ve Üretimde Türkiye Distribütörlüğünü yürütmekteyiz.

Firmamız yaptığı girişimlerle ve kaliteli ürün hizmeti ile, birçok sektörde güven ve istikrar elde etmektedir. Güven, istikrar ve dürüstlük üzerine kurulan firmamız, teknik alt yapıya önem vermektedir. Bundan dolayı bütün işlemlerin her aşamada ERP sistemi ile kontrol etmektedir.

Bu sistem sayesinde birçok istek ve soruya anında cevap verilebilmektedir. Uzun yıllar boyunca hizmet veren firmamız, sektördeki tecrübesi ve deneyimi ile birlikte, müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Aynı zamanda firma ismimizin güven ve kalite ile özdeşleşmesi ile birlikte, temel amacımıza ulaşmaktadır. Firmamızın başarılı yolculuğun, müşterilerimiz taleplerine kulak vermekten geçmektedir. Ürünlerin gelişim aşaması, taleplerle doğru orantılıdır. Firmamız, gelişim ekibimiz ile birlikte gün geçtikçe kullanıcıların tercih edebileceği ürün sayısını arttırarak, elektrikli motor sektörüne destek vermeye devam etmektedir.

Projelerimiz

Referanslarımız

Sertifikalarımız

Edrive Patent 1
Eve cell
tongsheng 1

Bize Ulaşın

Adres

Piripaşa mah. Kalaycıbahçe Sk. NO: 58 D:62B, 34445 Beyoğlu / İstanbul / Türkiye

Telefon

İletişim : Whatsapp ve Destek: +90 534 880 51 68

Çalışma Saatleri

Pazar Günü Kapalı: Açılış 09:00 Kapanış 18:00

Mail

E-posta adresimiz: info@elektriklimotor.com.tr