fbpx
No products in the cart.

Elektrikli Bisiklet Gösterge – Ekran – SW900 Su Geçirmez

1.056,65

SKU:84802 Kategori:

SW900 LCD Kontrol Cihazı: Ebike’nizden en iyi şekilde yararlanmak için ekran nasıl çalıştırılır ?

 

gaz kelebeği ve pedal destek modlarına sahip e-bisikletler için 48v sw900 ekran


SW900 Ana Bileşenler

SW900’ü satın alırken alacağınız ana bileşenler şunlardır: kontrolör ve LCD ekran.

7,3 cm x 4,1 cm boyutlarında olan ekran, bilgileri sorunsuz okuyabilecek kadar büyük.

Öte yandan, denetleyicide üç (3) düğme bulunur: çok işlevli (M), yukarı ve aşağı ok düğmeleri.

“M” düğmesi, yukarı ve aşağı oklarla ayarlanabilen fonksiyonlara erişim sağlayacaktır.

Tüm işlevlere erişmek için yukarı ve aşağı okları yaklaşık 3 saniye basılı tutmanız gerekir.

Genel olarak, ekranda her zaman göreceğiniz altı (6) okuma olacaktır:

sw900 ekran çizimi


SW900 LCD Fonksiyonları

 

 • P0 1 – Ekran parlaklığı: 1’den 3’e kadar seçim yapabilirsiniz, burada 3 en parlak seçenektir (güneşli günler için).
 • Po2 – Saatte Km veya mil: bulunduğunuz yere bağlı olarak, hızı km (“0”) veya mil (“1”) olarak görüntülemeyi seçebilirsiniz. Bunun düzgün çalışması için ebike tekerleklerinizin boyutunu ayarlamanız gerekir.
 • Po3 – Akü ve motor voltajı: Burası akünüzün ve motorunuzun voltlarını belirleyeceğiniz yerdir. 24v, 36v ve 48v seçebilirsiniz. Normalde, SW900 36v’a ayarlıdır, bu nedenle doğru voltaj derecesini seçtiğinizden emin olun.
 • Po4 – Ekran uyku modu: bu, sıfırdan 60 dakikaya kadar gelir. Bu durumda sıfır, kontrol cihazınızın her zaman açık kalacağı ve 60 dakika olursa, 1 saat işlem yapılmadığında kapanacağı anlamına gelir (bu, elektrikli bisikletinizi sürüyorsanız da olmaz).
 • Po5 – Pedal Assist seviyeleri (PAS): toplam beş (5) PAS vardır. Yanında “v” olan bir grup sayı göreceksiniz (yani voltaj), bu yüzden çıldırmayın çünkü bununla hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Basit bir deyişle, 1 ila 3 PAS seviyesi için “sıfır” ve 1 ila 5 PAS seviyesi için “bir” seçebilirsiniz . 
 • P06 – Tekerlek boyutu seçimi: tekerleklerinizin boyutunu inç olarak belirlediğiniz yer burasıdır. Bu, seyahat ettiğiniz doğru hızı görüntülemek için önemlidir.
 • *P07 – Hız ölçme mıknatısı: Bu eleman fabrikada kalibre edilecektir, bu yüzden onunla uğraşmamak daha iyidir. Temel olarak, seçtiğiniz yardım moduna ve hız sınırına bağlı olarak, kontrolöre motorun doğru yardımı sağlayıp sağlamadığını ve dolayısıyla pilin doğru voltajı verip vermediğini söyleyecektir. Bu, ayarladığınız hız sınırına ulaşırsanız kontrolörün motoru devre dışı bırakmasını belirtmek için çok önemlidir. Ebike motorunu değiştirirseniz, güvenilir bisiklet mağazanıza doğru ayarın ne olacağını sorun.
 • P08 – Hız sınırı: Bu, yerel yönetmeliklere uygun doğru hızı ve konforlu sürüş hızınızı ayarlamanıza yardımcı olacağından çok önemli bir ayardır.
 • P09 – Sıfır ve Sıfırdan Olmayan Başlatma: Bu, gaz kelebeği cihazının etkinleştirilmesiyle ilgilidir. Sıfır olmayan bir başlatma, gaz kelebeğinin 1 saniyelik bir gecikme tepkisine sahip olacağı anlamına gelir. Bunun sabrınızı bozmak yerine güvenlikle ilgili olduğuna inanıyorum.
 • P10 – Sürüş modu: 0, 1 ve 2’yi göreceksiniz, burada “0” sadece PAS ile sürmek, 1 sadece gaz için ve 2 PAS ve gaz kombinasyonu için.
 • P11 – PAS hassasiyeti: 1 ile 24 arasında değişir; burada 24, daha az pil ve motor kullanımı nedeniyle size daha fazla sürüş menzili sağlar.
 • *P12 – PAS başlangıç ​​gücü: düşük güç için “0” ve tam güç için 5, yani hemen başlamayı bulacaksınız.
 • *P13 – PAS mıknatıs tipi: 5, 8 ve 12 tipine sahip olacaksınız. Bu, fabrikada kalibre edilmiş olarak gelir ve doğrudan ebike sahip olduğunuz motor tipiyle ilgili olacaktır.
 • *P14 – Kontrolörün akım limiti: üretici tarafından belirlenir, 1 ila 20Ah arasında bir aralığınız olacaktır. İhtiyacınız yoksa değiştirmeyin.

Not: * sembolü fabrikada kalibre edildiği anlamına gelir.

Yukarıdaki listeden, ilk sürüşten önce ayarlamanızı önerdiğim en önemlileri: 2, 5, 6, 8 ve 10.


SW900 LCD Sistem Hata Kodları

Elektrikli bisikletinizde bir şeyler yolunda gitmediğinde , SW900 LCD sizi sorun veya sistem hataları hakkında bilgilendirebilir. Bilmen gereken şey budur:

0 Hepsi doğru.
1 Kayıt etmek.
2 Frenler.
3 PAS sorunları (belirli modda).
4 6 km/s seyir.
5 Gerçek zamanlı seyir.
6 Pil voltajı düşük.
7 Motor sorunları.
8 Gaz sorunları.
9 Denetleyici sorunları.
10 İletişim alma sorunları.
11 İletişim iletme sorunları.
12 BMS iletişim sorunları.
13 Far sorunları.

 

Henüz inceleme yok.

Ürünü Değerlendir

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

İncelemeniz en az 50 karakter olmalıdır.