fbpx
No products in the cart.

Dünyaca ünlü elektrikli motor alanında öncü markalarla iş birliği yapan firmamız, 2001 yılında ticari hayatına başlamıştır. Elektrikli motor üzerine ve bisiklet kitleri üzerine bir takım projeleri bulunan ve bu projeleri hayata geçiren ekibimiz ile firmamız, İstanbul’da faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca firmamız kurulduğu andan bu yana, birçok araçta meydana gelen teknolojik ve teknik gelişmeyi takip etmektedir.

Teknolojik gelişmelere ve teknik alt yapının yeni dönemde ivme kazanması ile birlikte, hali hazırda bulunan projeler ekibimiz tarafından geliştirilmeye devam edilmektedir. Ekibimiz, bisiklet ve motor gelişimi konusunda, teknolojinin sınırını zorlamak ile birlikte, ülkemiz sınırları içerisinde bu sektörde öncü olma yolunda ilerlemektedir.

Firmamız yaptığı girişimlerle ve kaliteli ürün hizmeti ile, birçok sektörde güven ve istikrar elde etmektedir. Güven, istikrar ve dürüstlük üzerine kurulan firmamız, teknik alt yapıya önem vermektedir. Bundan dolayı bütün işlemlerin her aşamada ERP sistemi ile kontrol etmektedir.

Bu sistem sayesinde birçok istek ve soruya anında cevap verilebilmektedir. Uzun yıllar boyunca hizmet veren firmamız, sektördeki tecrübesi ve deneyimi ile birlikte, müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Aynı zamanda firma ismimizin güven ve kalite ile özdeşleşmesi ile birlikte, temel amacımıza ulaşmaktadır. Firmamızın başarılı yolculuğun, müşterilerimiz taleplerine kulak vermekten geçmektedir. Ürünlerin gelişim aşaması, taleplerle doğru orantılıdır. Firmamız, gelişim ekibimiz ile birlikte gün geçtikçe kullanıcıların tercih edebileceği ürün sayısını arttırarak, elektrikli motor sektörüne destek vermeye devam etmektedir.