Genel Haberler

36V 500W Elektrikli Bisiklet Dönüşüm Kiti Özellikleri

36V 500W elektrikli bisiklet dönüşüm kiti, normal bir bisikleti elektrikli bisiklete çevirmek için kullanılan teknolojik bir üründür. Eski pedallı bisikletinizi elektrikli bir makineye dönüştürmek her zaman kolay veya ucuz değildir, ancak yapılabilir. Geleneksel bir bisikleti elektrikli bisiklete dönüştürmek, birlikte çalışmanız gereken bisiklet türüne ve bütçenize bağlı olarak çeşitli şekillerde yapılabilir.

Genellikle göbek üzerinde, bir ön veya arka tekerleği motorlu bir tekerlekle değiştiren motorlu tekerlek yolu vardır. Alternatif olarak, bazı durumlarda şasinin altına bir tahrik ünitesi veya motor eklemek mümkündür.

Bu temanın bir varyasyonu, sizi ve bisikleti ilerletmek için arka tekerleğe bir motor monte etmektir. Daha sağduyulu ancak pahalı bir seçenek için çerçevenin içine monte edilmiş kitler bile alabilirsiniz.

Elektrikli Bisiklet Kiti

Elektrikli Bisiklet Kiti

36V 500W Elektrikli Bisiklet Dönüşüm Kiti İle Bisikletinizi Dönüştürün

Elektrikli bisiklet dönüşüm kiti, göbeğe monte edilmiş bir motorla yedek bir ön tekerleğin ve çıkarılabilir bir güç kaynağının birleşimidir. Genellikle dönüşümün 3 adımda gerçekleştiğini söyleriz. Birincisi, elektrik sistemini oluşturan bileşenlerin montajı için bisikletin bazı temel mekanik gereksinimlerinin doğrulanmasıdır.

Geleneksel bir bisikleti elektrikli bir bisiklete dönüştürmeyi düşünmeye başlamadan önce, bisikletimizin özelliklerini keşfetmek çok önemlidir. Dönüştürme cihazının bisiklete uyup uymayacağını bilmek için tekerlek boyutu, sele borusu çapı, çerçeve tipi veya fren sistemi bilinmelidir.

İnanılmaz bir yenilik olarak öne çıkan ve klasik bir bisikleti 5 dakikadan daha kısa sürede elektriğe dönüştürebilen elektrikli bisiklet dönüşüm kitinde orta motor kiti belki de en popüler olanıdır, ancak hepsi bisikleti nasıl kullanacağımıza bağlıdır.

Fiyat Markaya Bağlı Olarak Değişir

Geleneksel bir bisikleti elektrikli bir bisiklete dönüştürmenin adımı satın almadır. Kitlerin fiyatı, markaya bağlı olarak değişmektedir. En pratik ve modern modelleri tercih ettiyseniz, motoru kurmak için araçlar veya teknik bilgi konusunda endişelenmenize gerek yok. Ancak bir kurulum kiti seçtiyseniz, bir sonraki adım işe başlamak ve onu bisikletinize kurmaktır. Bakımın büyük bir avantaj olduğunu belirtmekte fayda var. Kit bileşenlerini değiştirmek çok ucuzdur. 36V 500W elektrikli bisiklet dönüşüm kiti satın aldıktan sonra klasik bisiklet bir elektrikli bisiklete dönüştürülmektedir.

Bir yanıt yazın