Genel Haberler

36V 22Ah Beyin Su Geçirmez Özellikleri

36V 22Ah beyin su geçirmez özelliği bir avantajdır. Bu özellik, elektrikli bisikletlerin çok daha güvenli olarak kullanılmasını sağlar. Elektrikli bisiklet, ekolojik açıdan doğru bir ulaşım aracıdır. Özellikle işe gidiş olarak günlük yaşamlarında kullandıkları aracın bu tip bir bisiklet olmasını isteyen insanlar için en çok tercih edilendir. Bununla birlikte, elektrikli bisikletler, işleyişi ile ilgili en fazla soru sorulan araçların arasında gelir. Performanstan en iyi şekilde yararlanmak ve bu bisikletten en iyi şekilde kullandığını öğrenmek için nasıl çalıştığının bilinmesi, aracın çok daha bilinçli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Elektrikli bisiklet aslında bir hibrid araçtır. , Bir motor ya da her ikisi kullanılarak pedallar ile çalışır. Pil bittiğinde, geleneksel bir tur bisikleti gibi geleneksel bir model olarak da kullanılabilir. Sadece motorla da çalışsa da ağırlık, rüzgar yönü ve arazi akünün tüketimini belirlediği için desteklediği kilo miktarına dikkat etmek gerekiyor. Yolda çok fazla tırmanma olduğunda ve elektrik motorunu kullandığınızda, enerjinin hızlı bir şekilde bitmesi kaçınılmaz. Bu nedenle böyle durumlarda pedal çevrilmesi tavsiye edilir.

48 V 22 Ah Controller Beyin Su gecirmez scaled 1 1

48 V 22 Ah Controller Beyin Su gecirmez scaled 1 1

36V 22Ah Beyin Su Geçirmez Özelliği İle Her Mevsim Kullanılır

Pil hakkında bilgi vermek gerekirse elektrikli bisikletler için lityum veya kurşun olabilir. Bir karşılaştırmada bu modelin kurşun aküden daha hafif olduğunu görebiliriz. Ek olarak, lityum pil sekiz saate kadar şarj olur ve yeni bir şarj almadan önce tam olarak kullanılabilir. Kurşuna gelince, pilde ne kadar enerji kalmış olursa olsun, her zaman şarj bitmeden şarj etmelisiniz. Aksi takdirde, enerji tutamaz. Ayrıca altı ay içinde kullanılmazlarsa çalışmayı bırakıp işe yaramaz hale geldikleri de söylenir.

Şarj Etmek Pratiktir

Bir elektrikli bisikletin pilini şarj etmenin ne kadar pratik olduğunu hatırlamak önemlidir. Sadece bisikletten çıkarın ve evde veya ofiste takın. Tam şarj ile 40 kilometreye kadar tutabilir. Enerji tüketimini kontrol etmek için birçok modelin gidonlarında pil seviyesi kontrolörü bulunur. Elektrikli bisiklette bulunan 36V 22Ah beyin su geçirmez özelliği ile de güvenle kullanılabilir. Elbette elektrikli bisikleti suyun içine sokmamak gereklidir. Yağmur yağarken kullanmak su geçirmez beyne sahip bir elektrikli bisiklette sorun yaratmaz.

Bir yanıt yazın