Genel Haberler

36V 22Ah Beyin Özellikleri

Elektrikli bisikletlerde bulunan 36V 22Ah beyin, bisikletin rahat kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Esasen elektrikli bisiklet modelleri, çoğu durumda pedal aracılığıyla çalışan bir “yardımcı” pile sahip bisikletlerdir.

Elektrikli bisiklette pedallara bastığınızda, küçük bir motor devreye girer ve size hız kazandırır, böylece tepelere tırmanabilir ve zorlu arazilerde yorulmadan yol alabilirsiniz. Pedallar geleneksel bisikletlerdeki gibi görünür. Bu sayede normal bir bisiklette olduğu gibi hızınızı ayaklarınızla kontrol edersiniz.

48 V 22 Ah Controller Beyin Su gecirmez scaled 1 1

48 V 22 Ah Controller Beyin Su gecirmez scaled 1 1

36V 22Ah Beyin Önemli Bir Parça

Elektrikli bisiklette ne kadar çok pedal çevirirseniz, itme o kadar büyük olur ve o kadar hızlı hareket edersiniz, ancak bir noktaya kadar. Elektrikli bisikletler hızlı hareket etmenizi sağlar ancak bunlar motosiklet değildir. Örneğin yolu asla saatte 80 kilometre hızla gitmek mümkün değildir. Motor, belirli bir hıza ulaştığınızda itmeyi durdurmak için kontrol edilir, bu size yolda zaman kazandırır ama yine de manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Bu arada çoğu elektrikli bisiklet, yükseltme ayarını düşükten yükseğe ayarlamanıza izin veren bir anahtarla gelmektedir.

Bir elektrikli bisiklete yatırım yapmak, sürüş sıklığınızı önemli ölçüde artırabilir. Elektrikli bisiklet sahipleriyle yapılan bir anket, katılımcıların yüzde 55’inin halihazırda günlük veya haftalık bisiklet sürdüğünü gösterdi. Elektrikli bisiklet aldıktan sonra bu oran yüzde 91’e yükseldi.

Elektrikli bisikletin nasıl çalıştığını anladıktan sonra mantıklı geliyor. Sadece, iyi durumda olsanız bile, yine de yorulursunuz ve bisiklete binmek bazen bir angarya gibi görünebilir. Elektrikli bisikletiniz varsa yorgun bacaklara mola vererek bisiklet sürmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca hızınızı artırabilirsiniz. Bu avantaj, uzun yolculuklar için bisiklete binmeyi zamanla ilgili sıkıntı varsa bile daha çekici hale getirebilir.

Kısa Seyahatler Kullanabilirsiniz

Elektrikli yol bisikleti ile ilgilenmiyorsanız, yüksek performanslı bir elektrikli dağ bisikleti, hatta şehir içi seyahat için özel olarak tasarlanmış bir model bulabilirsiniz. Kısa seyahatlerde elektrikli bisikleti kullanmak avantajlıdır. En büyük avantajları ise çevre dostu olmalarıdır. 36V 22Ah beyin ile kumanda edilen pil ve motor da belirli mesafenin gidilmesini ve hız kontrolünü sağlar. Elektrikli bisikletlerde kullanılan pilin belli aralıklarla şarj edilmesi gereklidir.

Bir yanıt yazın