Genel Haberler

Elektrikli Motosikletler Kaç TL?

Birçok insanı işini kolaylaştırabilen elektrikli motosikletler günümüzün ayrılmaz bir parçası haline geldi.16 yaşından ve 45 yaşı gibi bir kesim tarafından kullanılan elektrikli motosikletler genç kişiler için gezmek, eğlenmek ve orta yaşlı insanlar için ise gelir eden kuryelerin bindiği işletmelerin maliyetlerini kısmak için ise bu araçları kullandığını gözlemliyoruz.

Bu yazımızda bu bisikletlerin fiyatlarını inceleyeceğiz. Sıfır km araçlar biraz pahalı olabilmektedir. 2.el araçlar ise yüzde 50 daha ucuzdur. Her kesime uygun bütçeye göre bu araçlardan mevcuttur. Ortalama olarak 3150 TL ve 9000 TL arası güzel bir elektrikli motosiklete sahip olabilirsiniz.

Sıfır Km Elektrikli Motosiklet İçin Ne Kadar Ödemeliyim?

1- yk-43 galaxy-s olan mavi renkte bu aracı 12.500 TL ile sahip olabilirsiniz.

Oldukça hızlıdır ve 10 saat boyunca şarj olmaktadır.

2 yk-30 wındy olan gri renkte olan bir elektrikli bisikleti sadece 8870 TL vererek almak mümkündür.

3 yk-35 boss olan kırmızı renkte olan elektrikli bisikleti 7970 TL ile satın alabilirsiniz.

4- cp-4 shansu   olan ihtişamı güzel olan bu aracı 14500 TL vererek alabilirsiniz.

Çok Fazla Param Yok Yine de Sahip Olabilir Miyim?

Yukarıda saydığımız fiyatlar genç yaştakiler için biraz pahalı gelmiş olabilir ama onlar için ise bir çözüm yolu var yarım vardiyalı bir işte çalışan gençler kazandıkları paranın yarısını biriktirseler örneğin 1500 TL ye çalışan bir kişi 750 lirasını ayırsa 4 ay sonra 3000 TL’ye e- ticaret sitelerinde bir elektrikli bisiklet çevrim kiti satın alabilir. Elektrikli bisiklet çevrim kiti ile bisikletinizi elektrikli bisiklete çevirebilir motosiklet hazzı yaşayabilirsiniz!

 

Bir yanıt yazın