Genel Haberler

Elektrikli Scooter Slince’nin Satışları Devam Ediyor

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de satışa çıkan İspanyol markası Slience’nin satışları Türkiye’de de devam ediyor. Üretilen modellerin fiyatı ise 39 bin liradan başlıyor.

Elektrikli scooter piyasasının önemli markalarından biri olan Slience yeni modellerini geçtiğimiz aylarda Türkiye’de satışa çıkarmıştı. S01 Urban, S02 Low Speed ve S02 High Speed gibi bireysel kullanımlar için ürettiği modeller dışında S02 Low Speed Kurumsal ve S02 High Speed Kurumsal modelleri ile de dikkat çekmişti.

silence

Eco, City ve Sport Olmak Üzere 3 Farklı Sürüş Modu

S01 Urban 100 km/s hıza ulaşabiliyor. S02 Low Speed ise S012 LS 5,6 kWh veya 2 kWh’lık lityum iyon bataryalarla kullanılabiliyor ve ortalama 50 km/s hıza çıkabiliyor. Tüm modellerde ayrıca Eco, City ve Sport olmak üzere üç farklı sürüş modu ile otomatik geri vites özelliği yer alıyor.

Taşınabilir Batarya ile Her Yerde Şarj Etmek Mümkün

Bu modellerin öne çıkan özelliklerinden biri ise taşınabilir bataryalar oldu.  5,6 kWh gücündeki lityum iyon bataryalar yaklaşık 120 km menzil yapabiliyor ve rahatlıkla çıkarılarak elde taşınabiliyor.

Elde taşınabilir olması bataryaların hemen her yerde kolaylıkla şarj edilebilmesini sağlıyor. Bir batarya 4,5 saatte tamamen dolu hale geliyor.  Diğer bir artı tarafı ise  güneş enerjisi ile şarj edilebiliyor.

Firmanın verdiği bilgilerde bataryalar -20 +55 derecelere kadar dayanabiliyor.

Bir yanıt yazın