Genel Haberler

Zero Motorcycles’in 2021 Modelleri 9 bin dolardan satışa çıkarıldı

Zero Motorcyles’in son model elektrikli motosikletleri yurt dışında satışa çıkarıldı. Şehir içi kullanımın ön planda tutulduğu modeller her kullanıcıya hitap ediyor.

Elektrikli motosiklet piyasasının önemli bir ismi olan Zero Motorcycles, 2021 yılında belirlediği çıtayı daha da üst seviyeye çekti. Her kullanıcıya hitap edecek şekilde tasarladığı ürünlerinden öne çıkanları ise şehir içi kullanım için üretilen elektrikli motosikletler oldu.

200 km/s hız 320 km menzil

Yeni modellerin en dikkat çeken motosikletleri Zero SR/S ve SR/F oldu. Yarış tipi elektrikli motosikletlerde Zero SR/S 20 bin dolardan, SR/F ise 21 bin dolardan satışa sunuldu. Yapılan açıklamlarda her iki modelinde yaklaşık 200 km/s hıza çıkabildiği ve 320 km yol gidebildiği aktarıldı.

zero

Standart kullanıcılar için üretilen modellerin fiyatı 9 bin dolardan başlayıyor

Motorcycles bunlar dışında Zero serisinde SR, FXS ve S modelleri de bulunuyor.

Marka, standart kullanımlar için de yeni modeller üretti. DSR Black Forest, DSR, DS ve FX isimleri ile piyasaya sürdüğü motosikletlerden FX 9 bin dolar, DS 11 bin dolar, DSR 16 bin dolar, DSR Black Forest ise 19 bin dolardan satışa çıkarıldı.

Bu modellerde yine menzili ve hızı ile öne çıkıyor. Yurt dışında satışına devam eden ürünlerin teknik özellikleri, detaylı bilgilileri Motorcyles’in kendi internet sitesinde yer alıyor.

Bir yanıt yazın