Genel Haberler

Porsche iki yeni elektrikli bisikletini tanıttı: Bisikletlerin fiyatı ne kadar? 

Porsche iki yeni elektrikli bisikletinin tanıtımını yaptı. Porsche eBike Cross 8 bin 549 dolardan, Porsche eBike Sport ise 10 bin 700 dolardan satışa çıkartıldı.

Porsche, Taycan Cross Turismo modelinin dünya prömiyerini geçtiğimiz günlerde yaptı. Porsche eBike Sport ve Porsche eBike Cross. isimlerini verdiği yeni elektrikli bisikletler yol bisikleti ve arazi bisikleti olmak üzere iki farklı alanda üretildi.

Porsche, Taycan Cross Turismo

Porsche eBike Cross. Arazi Bisikleti, Porsche eBike Sport ise Yol Bisikleti Olarak Üretildi

Yol bisikleti olan Porsche eBike Sport’ta Shimano EP8 motor ve süspansiyon ile birlikte gövdesinde karbon fiber kullanıldı. Porsche eBike Sport yurt dışı fiyatı ise 10 bin 700 dolar olarak açıklandı.

Porsche eBike Cross. ise arazi koşullarına dayanıklı olacak şekilde üretildi. Motor ve süspansiyon özellikleri eBike Sport ile aynı olan eBike Cross.’un farklı olduğu alan ise fren sistemi oldu. Sport’tan farklı olan Cross. modelinde Magura-MT Trai hidrolik disk fren sistemi kullanıldı. Porsche eBike Cross. modelinin fiyatı ise 8 bin 549 dolar olarak belirlendi.

Her iki modelde 25 km/s olmak üzere hız limiti ile kısıtlandırılmış olarak satışa sunuldu.

Yapılan tanıtımda bisikletlerin 3 farklı boyutta satın alınabileceği vurgusu da yapıldı. Satın almak isteyen kullanıcılar 3 farklı gövde boyutundan kendisine uygun olanı seçerek satın alabilecek.

Bir yanıt yazın