Genel Haberler

İki Tekerlekli Elektrikli Bisiklet Porsche 618 Duyuruldu

İki Tekerlekli Porsche 618 Duyuruldu

Otomobil üretiminde ilk sıralarda olan ve tasarım harikaları yaratan Porsche, yeni otomobilinin tasarımını gösterdi ve görenleri hayran bıraktı. İki tekerlekli bir motosiklet olan Porsche 618, İspanyol tasarımcı Miguel Angel Bahri tarafından tasarlandı.

Görenleri sayısız hayale daldıran Miguel’in başyapıtı, tasarladığı bu elektrikli bisiklet ile otomobil dünyasına damgasını vurdu. Miguel’in söylediğine göre kendisi bu tasarımı yaparken Porsche 911’den esinlendiğini ve renklerini ise 918 Spyder’dan seçti. Bu konseptler ile müthiş bir iki tekerlekli motosiklet oluşturan Miguel; tasarımıyla yalnızca Porsche’nin değil, tüm otomobil dünyasının dikkatini çekmeyi başardı.

Şimdiye kadar hiç motosiklet piyasaya sürmeyen Porsche firması hakkında akıllarda hep ‘’Acaba Porsche motosiklet üretse nasıl olurdu?’’ sorusu bulunuyordu. Porsche 618 ise bu sorunun cevabını en iyi şekilde karşılamış oldu ve motosiklet tutkunlarını kendisine hayran bıraktı.

Elektrikli Bisiklet Porsche 618

Bugüne kadar alışagelmiş motosiklet tasarımlarının bir hayli dışında çıkan Porsche 618, adeta bilim kurgu filminden fırlayıp gelmiş gibi bir hissiyat bıraktı ve otomobil kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başardı.

Bu harika tasarımı üstlenen Miguel, Porsche 618 nedeniyle müthiş bir unvan da kazanmayı başardı. Özellikleyse motosikletin gövdesi görenleri şaşkına çevirmeyi başardı.

Porche 618 2025’ten Önce Gelmeyecek

Motosiklet tutkunları bu otomobili heyecanla beklerken Porsche’den hayal kırıklığına uğratan bir haber geldi ve yetkililer Porsche 618 motosikletinin 2025 yılından önce gelmeyeceğini söyledi.

Bir yanıt yazın