Genel Haberler

17S 60V 40ah BMS Lityum İyon Pil Paketi İçin Geliştirilmiştir

17S 60V 40ah BMS lityum iyon pil paketi için özel olarak geliştirilmiştir ve başta elektrikli bisikletler olmak üzere çok sayıda araçta kullanılmaktadır. Geleneksel bisiklet, hepimizin bildiği, vücudumuzun enerjisini pedal çevirmek için kullandığımız bir bisiklettir. Hedefe ulaşmak, spor yapmak, hatta manzaranın tadını çıkarmak olsun, motorlu taşıtlardan önce de var olan önemli bir ulaşım aracıdır. Elektrikli bisiklet ise vücudunuzun gücünü, bisikletin sahip olduğu elektrik enerjisiyle birleştirerek onu hibrit bir araç haline getirme seçeneği sunar.  Temelde elektrikle çalışan bir motorla çalışır ve bu enerji bir pilin içindedir. Tam da bu amaca hizmet eden piller, belki bir noktada duymuş ya da görmüş olabileceğiniz pillerdir, ayrıca kesintisiz olarak kullanılan VRLA pillerdir. Evet, bu hibrit araca güç sağlamak için gerekenlerle aynı olan bu modellerin voltaj ve amper değeri sayesinde, ara vermeyen bazı modeller elektrikli bisikletlerle de uyumludur.

Daly 17s 40a bms

Daly 17s 40a bms

17S 60V 40ah BMS Lityum İyon Pil Paketi İçin Kullanışlıdır

Bu VRLA piller kurşun kaplama ile yapılmıştır ve o gün bisiklette ne kadar kullanılmış olursa olsun, bir sonraki kullanıma kadar her zaman tam olarak şarj edilmesi gerekir. Elektrikli bisiklet için bir batarya ile sadece onu kullanarak, 40 kilometreye kadar uzağa gitmek mümkündür. Bu rotaya bağlı olacaktır. Eğer çok dikse, kesinlikle motordan daha fazla batarya enerjisi kullanılacaktır. Ayrıca pil kullanımı ile ilgili olarak 6 aya varan bir süre içerisinde kullanılmazsa çalışmayabilir. Harcanan enerjinin daha iyi kontrol edilmesi için piyasada gidonlarda pil seviyesi kontrolörü bulunan elektrikli bisiklet modelleri bulunmaktadır.

Elektrikli Bisiklet Enerjiyi Pillerden Alır

Bu enerjiyi bisikletinize verecek olan pillerdir. 17S 60V 40ah BMS lityum iyon pil paketi için hafiftir. Çünkü daha hafif bir araçla uğraştığımız için pillerin geleneksel bir araçtan daha hafif olması gereklidir. Ek olarak, bu tip pil artık kullanılamadığında, mağazaya yeni bir pil şeklinde geri dönen bir süreci izleyen kurşun kaplaması başta olmak üzere geri dönüşüme gönderilir. Mevcut lityum polimer pillerin ömrü yaklaşık 1.000 devirdir. 3-4 yıl sonra pilin performansı düşer ve daha sık şarj etmeniz ya da yenisini almanız gerekir.

Bir yanıt yazın