Genel Haberler

60 Volt 3000 Watt Hub Motor Çalışma Prensibi

60 Volt 3000 Watt Hub motor, elektrikli bisikletler için kullanılan bir itici güçtür. Bisikletin çok daha rahat kullanılmasını sağlayan, belli bir güçte olduğu için ehliyet zorunluluğu getirmeyen bu motorlar, bisiklet kullanıcılarının en önemli desteklerindendir. Dileyen yokuş yukarı çıkarken elektrik motorunu devreye sokarak çok fazla zorlanmadan zirveye ulaşabilir.

Aslında her şey bir bisikletçi olarak özelliklerinize, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize bağlıdır. Örneğin daha karmaşık yolculuklar yapanlar veya işte çok terli gitmek istemeyenler için bisiklet kullanmama seçeneğine sahip olmak istiyorsanız, elektrikli bisiklet hızlandırıcı seçeneği çok önemlidir.

Bununla birlikte, bisiklet sürmekten hoşlanıyorsanız ve daha sezgisel bir elektrikli bisiklete sahip olmak istiyorsanız, ideal olan modelleri tercih etmektir.

hub motor sourc

60 Volt 3000 Watt Hub Motor Özellikleri

Bisiklet motorunun özelikleri standarttır ancak gücüne göre bazı farklılıklar olması kaçınılmazdır. Her şekilde elektrikli bisiklet motoru seçimi yapılırken belirli pil gücünü tanımlayabileceğiniz (düşük, orta veya yüksek) modeller tercih edilmelidir. Bu sayede enerji tüketimi yönetimi kolaylaşmaktadır. Hızlanmanın yanı sıra elektrikli bisiklet alırken elbette diğer önemli noktalara da bakmalısınız. Örneğin enerji kaynağı önemli bir noktadır. Lityum iyon pil en uygun olanıdır çünkü bu modeller daha hafiftir, daha dayanıklıdır. 200 ile 1000 arasında şarjı destekler. Ayrıca pil şarjını ve çalışma süresini değerlendirin. Şarj süresi altı saatten uzunsa ve mesafe düşük kilometre ise, bu pedallarınızı bozabilir.

Yağmura Ve Çamura Dayanıklı

Panel veya ekran, herhangi bir elektrikli bisiklet için gereklidir. Bu nedenle birçok modelde bu ürün fabrika çıkışı olarak bulunur. Parça genellikle ön panel üzerinde veya gidonun üzerindedir. Sürücünün; pil seviyesini, kullanılan gücü ve bisikletin hızını görselleştirmesini sağlar. Garanti şartları da önemli bir ayrıntıdır. Üreticinin sunduğu garanti süresine ek olarak sistemin yağmura ve aşırı sıcağa karşı direncini analiz edin. Elektrikli parçada bakım için kolay erişim teknik desteği olup olmadığını ve yeni bir pil veya yedek parça satın almanın mümkün olup olmadığını da kontrol edilmelidir. 60 Volt 3000 Watt Hub motor alırken de bu hususların göz önünde bulundurulmasında yarar vardır.

Bir yanıt yazın