fbpx
No products in the cart.

Bafang eMTB Güncellemesi

Son zamanlarda, Rob Rides EMTB’nin doğrudan Çin’den sipariş edilen bir karbon fiber çerçeve ve bir Bafang M500 orta sürücü kullanarak nispeten ucuz bir e-mtb’yi nasıl inşa ettiğine baktık. Bisikletin iniş ve çıkışları hakkında dürüst bir fikir veren bir sürüş testi yaptı

.

Aksesuarlar

Chrome, yüksek kaliteli giyim ve çantalarıyla tanınır.

bafang emtb güncellemesi

bafang emtb güncellemesi

Chrome’un yeni gidon çantası bisiklette değilken takılabilir

Şimdi Chrome’un Urban Ex serisi çanta, Urban Ex Gidon Çubuğu 2.0 (70 ABD Doları) ve 26L Rolltop paketi (120 ABD Doları) ile iki yeni ekleme alıyor .
Bar çantasının basit bir dış kısmı ve yastıklı iç kısmı vardır ve üst kısmı yuvarlandığında tamamen su geçirmezdir. Chrome, bunun harika bir “her yolculukta taşıma” seçeneği olduğunu ve ürünle birlikte verilen kayışla omuz askısına dönüştüğünü söylüyor.

bafang emtb güncellemesi

Chrome’un yeni Rolltop paketi

Benzer şekilde su geçirmez ve 15 inçlik bir Macbook’a kadar uyan dahili bir dizüstü bilgisayar kılıfı ile Urban Ex 26L tekerlekli çanta, her türden günlük paket kullanımı için doğru boyuttadır.

Altyapı

Portland’da Yalnızca eBike Paylaşım Programı için Güçlendirme

bafang emtb güncellemesi

Biketown’un paylaşımlı e-bisiklet görünümü sağlam ve pratik

Portland Oregon’un 1500 güçlü e-bisiklet paylaşım programını daha önce bildirmiştik, ancak şimdi nasıl çalıştırılacağı ve bakımının yapılacağı konusunda daha iyi haberler geliyor.

TTI, ‘Toplu taşıma operatörü First Transit’in, ABD’nin ilk tamamen elektrikli bisiklet paylaşım sistemi olan Biketown için operasyon sağlamak üzere araç çağırma firması Lyft ile bir anlaşma yaptığını bildirdi. 1.500 bisiklet paylaşım sistemi, 30 mil kareyi kapsayan yaklaşık 140 istasyona sahiptir. First Transit tarafından üstlenilecek operasyonlar arasında pil izleme, dağıtım, geri alma ve bisiklet envanterinin genel olarak yeniden dengelenmesi yer alıyor. ‘

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

Kategoriler